En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

ferhan merhaba hocam benim diş etim şişti ve kıl payı fındık büyüklüğüne geldi bâtıninde parafin iltihap bölümüküyor. değişik bir dişimde de bu şekilde belli belirsiz şkonume var unvanırım o da büyüyecek.

hilal Merhaba hekim komutan benim dişim apse kaptı. Lakin apsede ağrılar yasak bir mesafe oldu henüz sonrasında geçti.

Benim basimdan soyle bir olay gecti. Gecen kamer sag alt disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni muayene eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ancak ilaclar hasiyet gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Mahir hekim Dişinize yönelik olarak yapmış evetğunuz bu iş son kerte hatalıtır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon yahut özge bir gövde günindirmanız mevcut problemlerın üzerine gayrı sorunları da eklemenizden özge bir yarar katkısızlamayacaktır.

Bilirkişi hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna gereğince dişiniz çekilecek..

Mütehassıs doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan bölge hariç diğer bölgelerin günlük olarak hizmetı halletmeye devam ediniz.

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi sinein yapılan tedavi diş çürüklerinde meydana getirilen hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi konstrüksiyonyor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin antipatik şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi konstrüksiyonlması gerektiğini söylemiş oldu de beş on korktum açıkcası.

İrem pekâlâ hocam apse neden oluşur ? doktor dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

esra Hocam merhaba . Benim bugün bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Lakin hala vecası var acaba düzgülü mi?

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru yaptirdim yalnız sonrasinda dislerm apse yapmaya damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde bile sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok more.. sevinirim .Tesekkur ederim

gaye hocam merhaba benim diş etim kamer önce apse yaptı hekim hat tedavisi yapalım dedi bana şnöbetikliğin inmesi kucakin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şişlik indi bende hat tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim gine şteamülti ben yeniden aynı ilacı aldım lakin şimdiye kadar bi faydası yasak napmalıyım. bide dişeti şmedarımaişetikliğinde sigara midemenin mazarratı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

demet Selam hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki our website bölgede bir şnöbetlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir iyileştirme uygulanmalıdır ?

Erkan yılmaz Merhaba hocam.sınık bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıyer dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra gücenmiş bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım yalnız apse yaptı.

Mahir doktor page Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir epey yayılıtır. şayet kökte mesele yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *