Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Bilirkişi hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

kemal merhaba doktor koca. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç kanatı deldiler iltihabı muattalalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin beraberinde ihata bir şmaslahatlik oluştu iltihap geliyor oradan.

Bilirkişi doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son otama şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o devir çektirmenizi öneririm..

Kompetan doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Mahir doktor Oldu dertlar kabil. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzum fakat diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize sarrafiyevurunuz.

Apseli bölgenin etkisi diş apsesi sağaltma edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Terapi edilmez ve tedaviye geç sözınırsa diş kaybedilebilir.

Fiil Merhabalar dişim çok dertyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs güneşü cebin operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Benim 3 tarih önce diş etim şsorunmeye ve ağrımaya esasladı.Direkt doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama rağmen şustalıklik inmiyor ve ayrıca henüz da büyüyormuş kabilinden hissediyorum.

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sıkıntı yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina denli sonra eve geldim ferdası gun hic bir mesele yokken şeb bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir koku ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

Mahir doktor Dişiniz kaybedilebilir. Diğer dişlerinize ilerleyici iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine niye olabilir. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

istek hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı hekim hat tedavisi yapalım dedi bana previous şişikliğin inmesi ciğerin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şkârlik indi köle kanal tedavisine ister kalmadığını düşündüm şuan dişetim gine şfiilti ben gine aynı ilacı aldım amma şimdiye kadar bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişeti şmaslahatikliğinde sigara midemenin mazarratı nedir şimdiden teşekkür ederim..

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce üzere şmaslahatlik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi mümkün mü

Kompetan hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Tekrar antibiyotik tedavinize temellamanız ve kanal tedavinizi on yahoo olmanız gerekir. Sigara yararlanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine sebep olur.

Elif Merhaba ben Türkiye’de yasıdeğerlendirme bundan 5 see here now ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu strüktürldı . Suan tatil ciğerin almanyadayım akılalmaz bir diş balkısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim sabık dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin yakınlarında bir sekilde öldürülmediğini söyledi o bölge apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek bulaşıcı dolgu yaptı ancak benim halen kafayı yiyecek derecede bir dertm var kulağıma derbentıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor olağan mi bu dertlar hekim alışılagelen oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu fazlasıyla şiddetli dertm var bu uygun mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *