Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması için ne yapmalı

Kompetan doktor Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi strüktürlmalıdır.

Acil lütfen Hocam benim bir dişime bile kanal tedavisi mukteza dedi hekim. Hekim Edolar niteleyerek bir ağrı stoper verdi. Ama bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece kuvvetli değil ayrıca hiç tesiri olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı gamsız ettiriyordu.

Mahir doktor çaykara hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Antrparantez diş hekimi kontrollerinizi bile ihmal etmemelisiniz.

esra selam doktor bey 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım alışılagelen çıktı

rabia Mrb doktor satış ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora gene gtmem gerekiymu

evgin lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok azca agridigi icin savsaklama ettim cemi.Lakin son gunlerde disimin yanlari şemekti.Sanirim iltihap kapti

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir güneş sonrasında dişimde müthiş bir acı temelladı gene gittim dolguyu aldı bulaşıcı dolgu koydu ve read here iltihap geççarliston dişi kırmızııcaz dedi 1 hafta oldu acı hiç dinmiyor otlarımı düzgün olarak kullanıtefsir dahada kötüye gitmeye sarrafiyeladı tarafüm komple şmeseleti tanınmayacak haldeyim right here ne yapmam gerekir

Bilirkişi doktor Diş röntgen filminize bakarak henüz kemiksiz bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik strüktürsı yerinde ise behemehâl implant öneririm..

dündar Hocam selam.Benim 2 gündüz önce sol üst arka dişimde 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mütehassıs doktor Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonrasında dişini tedavi edicek.. Daha aşkın beklersen sair dişlerinde çürür ve ağrıların çok elan aşkın olur.

ivedili lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dyöreüşü olmaz mı illa faaliyetler mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü diyerek.

Kompetan doktor Gerçekli yoklama edilmeli ve behemehâl ama kesinlikle apse yapaan dişleriniz ivedi otama görmelidir. Bu mevki yayılacak ve kist oluşturacaktır. Neden bu derece ihmal ediyorsunuz.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine diş eti kanaması nasıl önlenir mukabil nisa doktor dolgu yaptı amma tekrar dişim apse yaptı sizce nasıl bir hatır uygulanır dişime

İrem röntgen çektirmiştim dava 20 lik diş de değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi amma takribî 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz kabil iltihaplanmayı kurutup gene doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, zorlamasız gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *