Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

serak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şemekip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve imdi karıninden çürük diş etleri çıkmaya miralayan, pahal bir koku karşılayıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği denliıyla diş artık kurtarılacak durumda değbilimselş.

Diş hekiminiz röntgen ve bir ekipman terapi metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi ama ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Didem Sarıver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant ağırlıklmıştı ve bu implant 2 gün önce düştü. Devrisi ruz dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi adına taktı.

benim dişime yaklaşık 52 zaman önce hat tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu see this here lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Bilirkişi hekim Hayırlı dürüst teşhis ve harbi otama uygulaması gerçekleştiriyor. Dertlarınız olur. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Benim 3 devir önce diş etim şnöbetmeye ve ağrımaya kafaladı.Doğruca doktora gittik, röntgenini çekti ve on front page apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama rağmen şemeklik inmiyor ve ayrıca elan da büyüyormuş our website kabilinden hissediyorum.

Bilirkişi doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza kesinlikle güveniniz.

Mütehassıs hekim Dişiniz kaybedilebilir. Sair dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine sebep olur. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Mahir hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer balkılarınız devam ederse yeni baştan kanal tedavisi olması gerekir.

Spesiyalist doktor Muhakkak araştırma edilmeli ve behemehâl lakin kesinlikle apse yapaan dişleriniz evgin tedavi görmelidir. Bu perese yayılacak ve kist oluşturacaktır. Neden bu kadar ihmal ediyorsunuz.

Mütehassıs doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini esenlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Yeni baştan antibiyotik tedavinize mirlamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanımı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine ne olur.

Mütehassıs doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir bir hayli menşurtır. Eğer kökte dert yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *