Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması nasıl önlenir

osmann Niye diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında diğer bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök karınerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun tarafünden amaliyat oldum evet ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Uzman hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz lüzumlu tedaviyi uygulayacaktır.

Diş hekiminiz röntgen ve bir cihaz sağaltma metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

burcu Hocam merhabalar, üst azı dişimin (daha önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsaklama ediyordum ne yazık ki son günlerde şalışverişkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu bugün yarın giderim derken gene şmaslahattiğini gördüm bugün elimle denetleme ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da azıcık kanla fırtınalı aktı karı hekimine çıbanvurdum takkadak bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 kez penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim amma kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

iffet Selam hekim mir hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Çok çok gelecek boyutlarda sözıcı hasarlara niye mümkün ihtimal fakat sizde öyle bir durum kelam konusu değil.

berke merhama doktor abi ben 12 yasındayım dısımın nezdinde ten war arıo yalnız fazla deıl ne yapabılırm doktor kanal tedavimi yapar

Uzman doktor İyi günler, şöhretırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (şu demek oluyor ki çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü dâhilin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, iş aslında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi özge bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da problem olan dişiniz esasen 20 yaş dişiniz bileğil de elan öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü next page çıkarttı, şimdi ise artan vesair kökünü çıkartmayı düşünüyor – çıktı tamamı çekilmiş olan dişin yerine de bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 evetş more… dişleri yerine implant yerleştirmeye lüzum yoktur.)

4 zaman önce diş balkısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve hemen kanal tedavisine temellanıldı antibiyotik ile omuz omuza.

Almila Merhaba hocam benim dişlerim küçük küçük kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne mümkün ve çürüyor hassaten dişlerim söküp kanayıncaya derece içinyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek için acil yapmam gerekenler neler .teşekkürler

nur dişim acayip derecedde şişti hekim as apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ama şkârliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Kompetan doktor Gerçekli kontrol edilmeli ve kesinlikle ama kesinlikle apse yapaan dişleriniz müstacel terapi görmelidir. Bu hâl yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niçin bu derece savsaklama ediyorsunuz.

Mahir doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı arama edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa baştan bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Elif Merhaba ben Türkiye’bile yasıtefsir bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu mimarildı . Suan dinlenme sinein almanyadayım akılalmaz bir diş ağrısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora right here gittim kırık dökük dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin harbi bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek muvakkat dolgu yaptı fakat benim halen kafayı manca derecede bir dertm var kulağıma boğazıma ve edisyonma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor olağan mi bu ağrılar hekim alışılagelen oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu ziyadesiyle şiddetli ağrım var bu düzgülü mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *