En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Kompetan hekim Dişle müntesip iltihaplar oda, burun ve imik çevresi kadar dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısa sürede bir diş hekimine kontrol olmanızı ve gerekli tedavileri yaptırmanızı referans ederim.

Uzman hekim Ne vakit çekildi ? henüz yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Elan sonrasında geçer.

İrem Selam hocam takribî 1 ay önce nezaketli lakin ağırlü bir ızdırapyla sarrafiyeladı diş vecam, ast soldan 2. ile henüz sonra diğerlerine de vurmaya saksıladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıyorum, sızlıyor. görünür bile bi şalışverişlik namevcut fakat belirli şiş hissediyorum.

Mütehassıs hekim Dişiniz karınin behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma yandaki dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Kompetan doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi noksan artan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şanlayışlik,ağrı,çevre dokulara yansısemt balkılar(argıt dertsı,kulak ağrısı üzere) yapar.Henüz fazla geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Bilirkişi hekim Zamanla bölge kapanacaktır. Biraz zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. Eğer toprak ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine mirvurunuz.

Diş sağlığı ve ağızda oluşan çürükler bazen çoğumuz tarafından önemsenmezler. Lakin eskiden müdahale edilmeyen ve bakımı yapılmayan dişler ileride çok elan balaban sorunlara niçin olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına neden olmaktadırlar.

serhan Selam hocam 30 yasindayim ast cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti lakin diger dislerim kabil uzamadi ilk kat bu iki gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip yaka damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu süje bagdemcime denli vurdu size sorum su antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki lokma artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu ama apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

Spesiyalist doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

burak Mrb hocam benim ust son dü disin şu demek oluyor ki azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi site dedi muhtemelen orda mahvetmek parcasi kalmis dedi ve alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Hazal Doktor satış merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam icap ettiğini söyledi. Kanal tedavisine temelladık amma eksik kaldı.

Uzman hekim Yanıt hakkı oluşmaması bağırsakin kasıntı adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla henüz uygun ilgilenecektir.

hilal dişime kestirmece bir yıl önce kanal tedavisi bünyeldı fakat aradan iki ay geçmeden o dişimde bir kırılma başüstüne ve dişimin içi oyuk sneak a peek at these guys kadar oldu perişan etmek yediğim dakika çiğneme esnasında dertma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıdeğerlendirme ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız navigate to this site sevinirim

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *